Alb'swiss TV
Showbiz

Luana shkëlqeu në fustan kuq e zi, por e pabesueshme sa ka paguar për të

luana-shkelqeu-ne-fustan-kuq-e-zi,-por-e-pabesueshme-sa-ka-paguar-per-te

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Aj ëstë e përfolur sidomos për veshjet plot stil e për të cilat duket se paguan shuma të mëdha parash.

E për fustanin që ka veshur së fundi ajo ka paguar 14,000 euro./ORAinfo/

Të ngjajshme

Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto të bukur

albswiss.com

Fationi lë Përputhen , kjo është arsyeja

albswiss.com

A kanë rënë në dashuri? – Tea e Andi zbulojnë gjithçka në emision

albswiss.com