Alb'swiss TV
Showbiz

Luana shkëlqeu në fustan të zi, por e dini sa ka kushtuar ai?

luana-shkelqeu-ne-fustan-te-zi,-por-e-dini-sa-ka-kushtuar-ai?

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur në një fustan të zi e të ngushtë.

E për këtë fustan Luana ka paguar 154 euro./ORAinfo/

Të ngjajshme

Arbenita e Feros përfundon tek mjeku, kjo është gjendja e saj tani

albswiss.com

Larta ja huq fort me kombinimin që ka bërë në veshje!

albswiss.com

Yllka publikon foto me vajzën e saj, kaq shumë është rritur Luiza

albswiss.com