Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja bëhet gati për të dal me shoqe, mori vëmendjen me këtë veshje

lulja-behet-gati-per-te-dal-me-shoqe,-mori-vemendjen-me-kete-veshje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqet e saj, e edhe pse moti është i ftohtë ajo është veshur me të shkurta./ORAinfo/

Të ngjajshme

Si nuse duket Gili me këtë rregullim që ka bërë

albswiss.com

Zanfina bëhet gati për të dal, veshja e saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

‘Zhvishet’ vajza e Lutfi Hazirit, ndezi rrjetin me fotot e fundit

albswiss.com