Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja sapo doli nga frizerja, ka bërë grim shumë të rëndë

lulja-sapo-doli-nga-frizerja,-ka-bere-grim-shume-te-rende

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet me një grim shumë të rëndë./ORAinfo/

Të ngjajshme

A u bashkuan Majk dhe Majlinda? Kjo foto zbulon diçka

albswiss.com

Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro

albswiss.com

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

albswiss.com