Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja sonte po feston e vetme, pa Lirimin, kjo është arsyeja

lulja-sonte-po-feston-e-vetme,-pa-lirimin,-kjo-eshte-arsyeja

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka hapur Instagramin e saj personal, pra të ndarë nga Lirimi dhe sonte ka festuar arritjen e numrin të folloëersave në 10K./ORAinfo/

Të ngjajshme

Goldi publikon foton e parë me djalin, vjen me mesazh prekës

albswiss.com

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

albswiss.com

Melinda i deklason të gjitha, linjat e saj trupore do t’iu lënë pa mend!

albswiss.com