fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë Lajme Sport Sportistët e dalluar

Majlinda Kelmendi: Kush është motivi i saj kryesor (Video)

Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ekskluzive në Sevenbizz pas fitores në Tel Aviv.
Ajo është një yll bote por gjithçka e bën në emër të Kosovës.
Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ndryshe në emisionin Sevenbizz, ku flet për jetën e saj jashtë xhudos dhe sa kohë nga jeta i merr sporti me të cilin po na bën krenarë të gjithë.
Si kampione olimpike në fuqi, Majlinda tregon se nuk pushon asnjëherë për t’u bërë edhe më e mirë dhe më e suksesshme në këtë sport. /script>
Ndër të tjera, xhudistja kosovare tregon se kush është motivi kryesor që atë e shtyn të mos ndalet e të fitojë të gjitha medaljet që po merr nëpër botë./gazetaexpress.com
 

Të ngjajshme

Vulin: BE-ja dhe SHBA-ja mund të parandalojnë përhapjen e “Shqipërisë së Madhe”

admin

Jashari pret investitorët e huaj, diskutojnë për ndërtimin e fabrikës së duhanit

admin

Ndërron jetë pas sëmundjes së rëndë ish luftëtari i UÇK-së, Avni Hyseni

admin