Alb'swiss TV
Showbiz

Majlinda vishet krejt bardh, mahnitë me pamjen

majlinda-vishet-krejt-bardh,-mahnite-me-pamjen

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur krejt bardh dhe me stil, Majlinda po shkëlqen nw imazhin e fundit. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Engji është kaq e gjatë

albswiss.com

Pak ditë pas lindjes së djalit, burri e lë vetëm Shkurten, ja ku ka shkuar

albswiss.com

Ryva sërish me veshje tradicionale, kësaj radhe ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com