Maldini po e transferon ish futbollistin e Interit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Maldini po e transferon ish futbollistin e Interit

maldini-po-e-transferon-ish-futbollistin-e-interit

Dalot drejt largimit, Maldini transferon ish futbollistin e Interit.

Ish futbollisti i Interit ka përfunduar në shënjestrën e Paolo Maldinit.

Milan sot fitoi me rezultat 0-2 në transfertën me Veronën, ndërsa golin e dytë për Rosonerët e shënoi Diogo Dalot.

Edhe përkundër golit të shënuar Dalot sipas të gjitha gjasave do të rikthehet te Manchester United.

Calcio Mercato, raporton se Maldini ka gjetur zëvendësuesin dhe bëhet fjalë për Sime Vrsaljkon.

Vrsaljko nuk bën pjesë në planet e Simeones dhe Milan mund ta transferojë kroatin për një shifër modeste prej 5 milionë eurove.

Të ngjajshme

“Interi e ka fituar titullin në Itali”, deklarata që ka dridhur Serie A

albswiss.com

Capello me këtë parashikim do t’i hidhërojë tifozët e Milanit

albswiss.com

Ky është formacioni startues dhe banka rezervë e Barcelonës nën udhëheqjen e Joan Laportas

albswiss.com