Manchester United e mbyll pjesën e parë me dominim total – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Manchester United e mbyll pjesën e parë me dominim total

manchester-united-e-mbyll-pjesen-e-pare-me-dominim-total

Man Utd mbyll pjesën e parë me dominim total.

Pjesa e parë mes Crystal Palace dhe Manchester United është mbyllur me rezultat të barabartë 0-0.

Djajtë e Kuq kanë sulmuar gjatë gjithë kohës, mirëpo nuk arritën që t’i konkretizonin rastet e tyre.

Fillimisht, Nemanja Matic lëshoi një goditje drejt portës, mirëpo portieri, Guaita, ishte në vendin e duhur.

Edhe Marcus Rashford pati një rast të mirë në minutën e 17-të, por goditja e tij përfundoi jashtë portës.

Crystal Palace në anën tjetër nuk pati ndonjë rast të mirë.

Të ngjajshme

Solksjaer jep lajmin e keq për Martial

albswiss.com

Spanja – Kosovë, përfundon pjesa e parë

albswiss.com

Dembele dhe Barcelona nisin negociatat

albswiss.com