Manchester United me ofertë të ‘çmendur’ për transferimin e De Ligt – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Manchester United me ofertë të ‘çmendur’ për transferimin e De Ligt

manchester-united-me-oferte-te-‘cmendur’-per-transferimin-e-de-ligt

Oferta është gati Manchester United synon transferimin e De Ligt.

Manchester United ka kthyer vëmendjen kah Matthijs de Ligt, pas dështimit për të avancuar bisedimet për transferimin e Raphael Varane dhe Sergio Ramos.

De Ligt është objektivi kryesorë i Djajve të Kuq për merkaton e verës.

Mbrojtësi holandez nuk konsiderohet i paprekshëm te Juventusi dhe Biankonerët janë të hapur të ndëgjojnë ofertat për të.

Manchester United synon huazimin e De Ligt me obligim blerjeje për 75 milionë euro.

Bisedimet pritet të fillojnë së shpejti dhe mbetet ta shohim nëse De Ligt transferohet në Old Trafford.

Të ngjajshme

Ja sa pritet të mungojë Luis Suarez

albswiss.com

Real Madrid – Ramos, ky është lajmi i fundit

albswiss.com

Deklaratë befasuese nga Morata, flet për të ardhmen e vet dhe të Ronaldos në Juventus

albswiss.com