Alb'swiss TV
Sport

Manchester United – PSG, publikohen formacionet zyrtare

manchester-united-–-psg,-publikohen-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Manchester Unitedit dhe PSG-së.

Manchester United – PSG është kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

‘Djajtë e Kuq’ me fillim nga ora 21:00, presin në shtëpi skuadrën e PSG-së.

Në grupin H gjithçka është e hapur për kalimin në fazën tjetër, andaj kjo ndeshje ka një rëndësi të madhe.

Formacionet zyrtare: Man Utd: PSG

Të ngjajshme

Pique vjen me një deklaratë befasuese për skuadrën e tij

albswiss.com

Donnarumma i jep një lajm të madh Milanit

albswiss.com

Juventusi, Barcelona dhe Reali në garë për “Pogban e ri”

albswiss.com