Alb'swiss TV
Showbiz

Martohen Fero dhe Arbenita, kjo e fundit është shtatzënë

martohen-fero-dhe-arbenita,-kjo-e-fundit-eshte-shtatzene

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në shoëbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga më të veçantat.

Ata janë përfolur shumë herë për ndarje, e po aq herë kanë dëshmuar se janë të lindur për njëri-tjetrin.

Dyshja kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie e madje lidhjen e tyre e kanë çuar në një nivel tjetër.

Prive ka mësuar se ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. Fero dhe Arbenita i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rreth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre.

Mediat kanë raportuar se Arbenita është shtatzënë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet nënë.

Të ngjajshme

Learta e pandashme me kunatën e saj, ja ku e kaluan vikendin se bashku!

albswiss.com

Fansat ia bëjnë surprizën më të bukur Leonorës

albswiss.com

Albani dhe nusja e tij dalin së bashku, marrin vëmendjen të veshur me shumë stil

albswiss.com