Alb'swiss TV
Showbiz

Më ‘hot’ se asnjëherë më parë, Luana ndez rrjetin me fotot e fundit

me-‘hot’-se-asnjehere-me-pare,-luana-ndez-rrjetin-me-fotot-e-fundit

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit të publikuara ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pamje të reja nga martesa e vajzës së Remzie Osmanit

albswiss.com

Albani dhe Miriami sjellin imazhin më të ëmbël familjar për festa

albswiss.com

Më në fund Shkurta ‘thyen akullin’, lajmërohet në ditët e fundit të shtatzanisë

albswiss.com