Alb'swiss TV
Showbiz

Me këto fjalë prekëse e kujton Shkurte Fejza, Ismet Pejën

me-keto-fjale-prekese-e-kujton-shkurte-fejza,-ismet-pejen

Ikona e muzikës qytetarë, Ismet Peja ka vdekur një ditë me parë.

Familjarë, kolegë dhe adhurues të muzikës së tij, i dhanë sot lamtumirën e fundit, këngëtarit të mirënjohur Ismet Peja.

Reagimet për vdekjen e Ismet Pejës erdhën nga gjithandej, udhëheqës institucionalë e artistë nga e gjithë hapësira shqiptare.

Së fundmi këngëtarja Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi me të ndjerin. Ajo ka thënë se Baca Ismet do të kujtohet përherë dhe do t’i mungojë skenës shqiptare.

Të ngjajshme

Rrëfimi Bleros, tregon se si i ka raportet me Memli Krasniqin

albswiss.com

Nusja e Shpëtimi zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje të lëkurës

albswiss.com

Elita në pritje të fëmijës së dytë, del e veshur me shumë stil, ka zbuluar këtë pjesë të trupit

albswiss.com