Alb'swiss TV
Showbiz

Me komplete të bardha, Alketa po duket si një zonjë e vërtetë

me-komplete-te-bardha,-alketa-po-duket-si-nje-zonje-e-vertete

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare.

Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAinfo.

Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me komplete të bardha dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mosha vetëm një numër për Violetën, sfidon të gjitha në postimin e fundi

albswiss.com

Luana sjell foto nga puna, por e gjithë vëmendja shkon tek ky detaj

albswiss.com

Shyhretja bën flokët kaqurrele, do t’iu mahnis me pamje

albswiss.com