Më në fund Liverpooli vendos për të ardhmen e Xherdan Shaqirit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Më në fund Liverpooli vendos për të ardhmen e Xherdan Shaqirit

me-ne-fund-liverpooli-vendos-per-te-ardhmen-e-xherdan-shaqirit

Liverpooli vendos për të ardhmen e Shaqirit.

Sulmuesi Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli në verë, teksa tashmë edhe klubi ka marrë vendimin për lojtarin.

Drejtuesit i kanë vendosur çmimin lojtarit dhe nëse vjen ndonjë ofertë mbi 20 milionë euro, atëherë do ta pranonin.

Shaqiri është pjesë e Liverpoolit nga viti 2018, kur të kuqtë e afruan për 13 milionë euro, pasi kishte shkëlqyer me Zvicrën në Botëror.

Shumë skuadra janë vënë në gjurmët e Shaqirit dhe kërkojnë ta kenë pjesë të tyre për sezonin e ardhshëm.

Të ngjajshme

Kosova e mbyll pjesën e parë në mënyrën më të mirë

albswiss.com

Super-gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes

albswiss.com

‘Rekordi i tmerrshëm’ i Cristiano Ronaldo në eliminimin nga Porto në Ligën e Kampionëve

albswiss.com