Alb'swiss TV
Showbiz

Me plot sharm, kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve

me-plot-sharm,-keshtu-dukej-vlora-dumoshi-para-26-viteve

Kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve.

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi është një nga femrat më të suksesshme kosovare.

Ajo është mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar, ku përveç punës profesionale, shpesh përfolët edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.

Duke ndarë imazhe të ndryshme në llogarinë e saj, së fundmi vendosi të na befasojë duke ripublikuar një imazh të vitit 1994.

Duke pozuar e buzëqeshur e plot pozivitivitet, Vlora duket e thjeshtë dhe natyrale, gjë e cila është për tu admiruar.

Të ngjajshme

Daut Haradinaj befason me një dhuratë Lolën në 14 përvjetorin e tyre

albswiss.com

Kjo ndodh kur bëhen bashkë vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit!

albswiss.com

Martesa e vajzës së saj, Remzie Osmani e la nën ‘hije’ Riolën

albswiss.com