Alb'swiss TV
Showbiz

Mihrija do ta ‘çmend’ Naimin, shfaqet pa të brendshme në fustan provokues

mihrija-do-ta-‘cmend’-naimin,-shfaqet-pa-te-brendshme-ne-fustan-provokues

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan të kuq dhe po duket tejet bukur e atraktive./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një vjehërr si Shyhretja, kështu e uron Leartën për ditëlindje

albswiss.com

Nuk e kemi parë asnjëherë, Violetë Kukaj paska një vajzë kaq të bukur

albswiss.com

Nuk e keni pas asnjëherë, kjo është motra bukuroshe e Afrona Dikës

albswiss.com