Milan synon fitoen kundër Crvena Zvezdas me këtë formacion – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Milan synon fitoen kundër Crvena Zvezdas me këtë formacion

milan-synon-fitoen-kunder-crvena-zvezdas-me-kete-formacion

Milani pa Ibrahimovicin e Theon kërkon të përmirësojë gabimin e një jave më parë.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe FK Crvena Zvezda.

Milani e lëshoi fitoren nga duart në fund të takimit në ndeshjen e parë, duke barazuar 2-2.

Në takimin e sotëm, loja luhet për kuqezinjtë 90 minuta kësaj radhe.

Milan:

Të ngjajshme

Mësohet se kush është prioriteti i Barcelonës në verë

albswiss.com

Ylli i Real Madridit rënditet i treti, Messi lojtari me formën më të mirë në botë

albswiss.com

Liverpooli e qet në shitje, Xherdan Shaqirin

albswiss.com