Milan – Udinese, këto janë formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Milan – Udinese, këto janë formacionet zyrtare

milan-–-udinese,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Po zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Milanit dhe Udineses.

AC Milan do të luajë me Udinesen për javën e 25-të në Serie A.

Me fillim nga ora 20:45 do të luhet ndeshja mes Rosonerëve dhe Udineses, ku janë mësuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë janë të paraqitura 11-shet startuese:

MILAN: G. Donnarumma; Kalulu, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Tonali, Kessie; Castillejo, Diaz, Rebic; Leao.

UDINESE: Musso; Becao, Bonifazi, Nuytinck; Molina, De Paul, Arslan, Makengo, Zeegelaar; Nestorovski, Pereyra.

Të ngjajshme

Spanja – Kosovë, përfundon pjesa e parë

albswiss.com

Lajm i mirë për Milan, ylli i madh rikthehet në stërvitje

albswiss.com

Bayern largon nga ekipi yllin e madh

albswiss.com