Milani po sulmon e Udinese po mbrohet mirë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Milani po sulmon e Udinese po mbrohet mirë

milani-po-sulmon-e-udinese-po-mbrohet-mire

Mbyllet pjesa e parë, Milani po sulmon e Udinese po mbrohet mirë.

Milan dhe Udinese kanë përfunduar pjesën e parë me rezultat të barabartë 0-0.

Edhe pse gjatë gjithë ndeshjes u panë disa tensione mes lojtarëve, në fund pjesa e parë përfundoi me rezultat 0-0.

Theo Herandnez u ndëshkua me karton të verdhë pas një ndërhyrje të rrëzikshme, ndërsa rastin më të mirë në ndeshje e pati Samu Castillejo në 10 minutëshin e fundit të pjesës së parë.

Milani po dominon pjesën e parë me posedim më të mirë sesa Udinese, ndërsa këta të fundit po mundohen t’i dënojnë Rosonerët përmes kundërsulmeve.

Të ngjajshme

Laporta në aksion, Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Bayern Munich

albswiss.com

‘Tërmet’ në Milan, ylli i madh i thotë jo kontratës së re

albswiss.com

Inter – Sassuolo, publikohen formacinet zyrtare

albswiss.com