Alb'swiss TV
Showbiz

Milot Llalloshi publikon foton më të ëmbël të gruas dhe vajzës, shikoni si i quan ato

milot-llalloshi-publikon-foton-me-te-embel-te-gruas-dhe-vajzes,-shikoni-si-i-quan-ato

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Duke qenë aktiv me postime në rrjete sociale, sot, Miloti ka postuar një foto të gruas dhe vajzës së tij e si mbishkrim ai ka vënë “Qikat e mija”./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pak ditë më parë u bë nënë, Shkurta bëri veprimin që askush nuk e priste

albswiss.com

E mbuluar e tëra me ‘xixa’, Nora mahniti të gjithë me veshjen e fundit

albswiss.com

Ҫfarë ka ndikuar në shëndetin e saj mendor, flet e dashura e Feros

albswiss.com