Alb'swiss TV
Lajme

Mos dilni pa u vesh trash, ky është parashikimi i motit sot në Kosovë

mos-dilni-pa-u-vesh-trash,-ky-eshte-parashikimi-i-motit-sot-ne-kosove

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-4 m/s.

Të ngjajshme

Hoti i reagon Vuçiqit: S’ka marrëveshje me Serbinë pa njohje reciproke

albswiss.com

Vdes nga koronavirusi mjeku i njohur kosovar

albswiss.com

Lladrovci vjen me apel për qytetarët pasi Drenasi u vendos në zonën e kuqe

albswiss.com