Mos u largoni nga televizori, sonte na presion këto dy super ndeshje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Mos u largoni nga televizori, sonte na presion këto dy super ndeshje

mos-u-largoni-nga-televizori,-sonte-na-presion-keto-dy-super-ndeshje

Liga e Kampionëve rikthehet me dy super përballje

Sonte (e martë) do mësohen emrat edhe të dy skuadrave që do kualifikohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid do jetë nikoqir i Atalantas, derisa Manchester City e pret Borussia Monchengladbach.

Ndeshja e parë mes Realit dhe Atalantas përfundoi me rezultat 1 – 0 në të mirë të klubit spanjoll, të cilët do jenë pa disa nga yjet kryesorë, si Carvajal, Casemiro, Hazard dhe Odriozola.

Ndërsa, City me një ‘këmbë’ është në raundin tjetër sepse ndeshjen e parë si mysafir e fitoi me rezultat 0 – 2.

Të dy takimet nisin në ora 21:00.

Të ngjajshme

Operohet Calabria, ja sa kohë do të mungojë

albswiss.com

Borussia Dortmund – Sevilla, formacionet zyrtare

albswiss.com

Milanit i humb durimi me Donnarumman, e gjen zëvendësuesin e tij në Francë

albswiss.com