Alb'swiss TV
Showbiz

Motra e Albatrit Muqiqi vjen me urimin më të veçantë për festën e Flamurit

motra-e-albatrit-muqiqi-vjen-me-urimin-me-te-vecante-per-festen-e-flamurit

Familja e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit o vazhdojnë të jenë një ndër familjet mëtë përfolura në publik.

Ata njihen për kontributin e tyre në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Që të gjithë ata i gjejmë shmë aktivë me postime në rrjete sociale.

E së fundi, Merita ka postuar një foto të vajzës së vogël, e cila ka zgjedhur mënyrën më të mirë për ta uruar festën e Flamurit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Andrra e Sinanit bën blerjen e parë për fëmijën e dytë, e ndan me ndjekësit e saj

albswiss.com

Martohet ish ‘Miss Kosova’, publikon pamje mahnitëse në krahët e ‘princit’

albswiss.com

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

albswiss.com