Mungesa të mëdha të Chelseas për ndeshjen ndaj Liverpool – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Mungesa të mëdha të Chelseas për ndeshjen ndaj Liverpool

mungesa-te-medha-te-chelseas-per-ndeshjen-ndaj-liverpool

Chelsea me mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Liverpool.

Menaxheri i Chelsea, Thomas Tuchel, ka njoftuar se do të kenë disa mungesa për ndeshjen ndaj Liverpool.

Liverpool do të mirëpres në Anfield më 4 mars Chelsean për ndeshjen e ardshme në Premierligë, shkruan lajmi net.

Ndërkohë, Tuchel ka konfirmuar se Thiago Silva nuk është rikthyer në stërvitje dhe kësisoj nuk është i gatshëm.

Ai gjithashtu shtoi se Tammy Abraham ka një problem të vogël dhe mund të mos paraqitet nga minuta e parë.

Pas Liverpoolit, ndeshja e ardhshme për Chelsean do të jetë ndaj Evertonit, kur mund të shohim edhe rikthimin e Silvas.

Të ngjajshme

Ylli i madh përsëri në radarin e Arsenalit

albswiss.com

Lamtumirë Pirlo, Juventus gjen trajnerin e ri

albswiss.com

Çfarë deshi të thotë Theo: “Qentë e mi më të mirë se njerëzit”

albswiss.com