Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit

napoli-me-shume-mungesa-ndaj-milanit

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit, ndër ta edhe Rrahmani.

Hirving Lozano, Kostas Manolas, Andrea Petagna dhe Amir Rrahmani janë jashtë skuadrës së Napolit për ndeshjen në udhëtim ndaj Milanit.

Petagna ka telashe tash e ca kohë, ndërsa Rrahmani u diagnostikua me një problem muskulor në stërvitje dhe do të duhet të rivlerësohet brenda 10 ditësh.

Siç është raportuar, Lozano dhe Manolas janë kthyer në stërvitje, por nuk do të rrezikohen për vizitën në San Siro.

Skuadra e Napolit për Milanin: Meret, Ospina, Contini, Di Lorenzo, Hysaj, Koulibaly, Maksimovic, Mario Rui, Demme, Elmas, Lobotka, Fabian Ruiz, Zielinski, Bakayoko, Politano, Insigne, Mertens, Osimhen, Cioffi, Zedadka, Costanzo

Të ngjajshme

Një rast i ri me Covid-19 tek Juventusi

albswiss.com

Krizë e madhe te Inter, ylli i madh drejt j Anglisë

albswiss.com

Ish-futbollisti shqiptar vdes nga ataku kardiak

albswiss.com