Alb'swiss TV
Showbiz

Naseri në burg, vjen një paralajmërim i papritur nga gruaja e tij Aida Doçi

naseri-ne-burg,-vjen-nje-paralajmerim-i-papritur-nga-gruaja-e-tij-aida-doci

Këngëtarja e njohur Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida ditë më parë u martua me Naser Qelin, i cili pati një përjetim jo fort të këndshëm, duke u arrestuar nga policia.

Edhe pse burrin në burg, Aida po e vazhdon e qetë jetën pa të.

Ajo ka publikuar një foto ku tregon se po përgatitet për këngën e re.

A do t’i pëlqej ky veprim burrit të saj, mbetet të shihet… /ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina me dedikim emocionues për motrën

albswiss.com

126 bujqve dhe fermerëve të Obiliqit ju kompensohen dëmet e shkaktuara nga vërshimet

albswiss.com

Milaim Zeka zbulon videon, kjo është arsyeja pse Gjiko nuk e lë Elitën ta intervistojë ish-deputetin

albswiss.com