Ndeshja Fulham – Tottenham, këto janë formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Ndeshja Fulham – Tottenham, këto janë formacionet zyrtare

ndeshja-fulham-–-tottenham,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Fulhamit dhe Tottenhamit.

Tottenham është mysafir i Fulhamit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Premierligë.

Spurs kanë nisur të gjejnë formën e duhur duke shënuar fitore në dy ndeshjet e fundit dhe synojnë të vazhdojnë me këtë seri.

Ndërsa, Fulham nuk dinë për humbje në pesë xhirot e fundit, andaj do mundohen të fitojnë se paku një pikë.

Formacionet zyrtare:

Fulham: Areola; Andersen, Loftus-Cheek, Adarabioyo, Cavaleiro, Lookman, Reed, Maja, Robinson, Aina.

Tottenham: Lloris, Doherty, Alderëerield, Sanchez, Davies, Hojbjerg, Ndombele, Bale, Dele, Son, Kane.

Ndeshja nis në ora 19:00.

Të ngjajshme

Ylli i Chelseat i komenton Rashicës, pasi ky i fundit i reagoi për supergolin ndaj Liverpoolit

albswiss.com

Kombëtarja e Kosovës vizitohet nga Albin Kurti

albswiss.com

Merret vendimi, Ronaldo do ta djersit këtë fanellë sezonin tjetër

albswiss.com