Alb'swiss TV
Sport

Ndeshja Juventus – Fiorentina, këto janë formacionet zyrtare

ndeshja-juventus-–-fiorentina,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Fiorentinas.

Sonte (e martë) do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Fiorentinas, e vlefshme për xhiron e 14-të të Seria A.

“Bianconerët” synojnë vetëm fitore që të ndjekin Milanin në kreun e tabelës.

Kurse, Fiorentina synon të fitojë së paku një pikë që të qëndrojë sa më larg zonës së rrezikshme.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Sandro; Chiesa, McKennie, Bentacur, Ramsey; Morata, Ronaldo.

Fiorentina: Dragowski; Caceres, Milenkovic, Pezzella, Biraghi, Igor, Amrabat, Castrovilli, Valero, Ribery, Vlahovic.

Të ngjajshme

Lajme të mira për inter, edhe një lojtar shërohet nga koronavirusi

albswiss.com

Kandidati për president të Barçës optimist se do ta bindë Messin të qëndrojë

albswiss.com

Zhgënjim te Inter: Conte barazon rekordin negativ të Gasperinit te Interi

albswiss.com