Alb'swiss TV
Sport

Ndeshja ndaj Moldavisë, Kosova synon t’i japë fund serisë me rezultate negative

ndeshja-ndaj-moldavise,-kosova-synon-t’i-jape-fund-serise-me-rezultate-negative

Kosova synn fitore nesër ndaj Moldavisë.

Kombëtarja e Kosovës ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes me Moldavinë.

‘Dardanët’ të mërkurën në ‘Fadil Vokrri’ presin Moldavinë, në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës së grupeve.

Njoftimi i FFK-së:

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit për këtë vit kundër Moldavisë, që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. Atmosfera në radhët e Dardanëve është mjaft e mirë, derisa dëshira për ta mbyllur këtë vit me fitore dhe për t’i dhënë fund serisë pa fitore është e madhe tek secili futbollist.

Të ngjajshme

Ndeshja Gjermani – Zvicër, publikohen formacionet zyrtare

albswiss.com

Çka po ndodh kështu? Morata shënon “hat-trick” të pozitës jashtë-loje!

albswiss.com

Juventusi -Barcelona, këto pritet të jenë formacionet startuese

albswiss.com