Ndeshja ndaj Sociedad, Real Madrid publikon listën e të ftuarve – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Ndeshja ndaj Sociedad, Real Madrid publikon listën e të ftuarve

ndeshja-ndaj-sociedad,-real-madrid-publikon-listen-e-te-ftuarve

Real Madrid publikon listën e të ftuarve ndaj Sociedad.

Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar nga trajneri Zinedine Zidane kundër Real Sociedadit.

Disa yje te “Galaktikëve”, si Marcelo, Alvaro Odriozola, Federico Valverde dhe Rodrygo janë në listë, që nënkupton se janë shëruar plotësisht nga lëndimet, transmeton lajmi.net.

Lista e plotë:

Portierë: Courtois, Lunin, Altube

Mbrojtës: Varane, Nacho, Marcelo, Odriozola, Mendy, Chust

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Isco, Arribas

Sulmues: Asensio, Lucas, Vinicius, Mariano, Rodrygo, Duro.

Nesër, Reali do ta pres Real Sociedadin me ndeshjen që nis në ora 21:00.

Të ngjajshme

City dhe Real Madrid në avantazh: Përfundojnë pjesët e para

albswiss.com

Revulocion te Juventus, priten katër transfere të mëdha

albswiss.com

Bennacer me këtë deklaratë ‘shashtris’ tifozët e Milanit

albswiss.com