Ndodh e papritura: Atdheu largohet nga ‘Përputhen’ për këtë arsye – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ndodh e papritura: Atdheu largohet nga ‘Përputhen’ për këtë arsye

ndodh-e-papritura:-atdheu-largohet-nga-‘perputhen’-per-kete-arsye

Atdheu largohet nga emisioni Përputhen.

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”.

Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me COVID, duke i uruar atij shërim të shpejtë.

Ndërsa Sindi nuk është e pranishme, pasi një i afërmi i saj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Atdheu nuk do të jetë në ditët në vijim sepse është infektuar me COVID, ne i urojmë shërim të shpejtë dhe të kthehet sa më shpejt në studio. Edhe Sindi nuk do të jetë pasi ka një të afërm në gjendje të rëndë. Ne i urojmë shërim të shpejtë dhe sigurisht edhe atë e presim sa më shpejt në studio”, tha Zemani.

Të ngjajshme

Leonora Jakupi e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës

albswiss.com

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Don Xhoni

albswiss.com

Loredana shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës

albswiss.com