Alb'swiss TV
Showbiz

Ndodh edhe kjo, Gili ja vesh fustanin këngëtares së njohur!

ndodh-edhe-kjo,-gili-ja-vesh-fustanin-kengetares-se-njohur!

Të gjitha këngëtaret e skenës muzikore kanë stile të ndryshme, dhe gjithmonë duke shkëlqyer.

Ani pse janë të dalluara në shumë aspekte, të gjitha jën aktive në shoëbizin kosovar, shkruan Kosovarja.

Kur është fjala për Gilin dhe Edonën, që të dya dallohet në paraqitjet fizike me përkushtimin që kanë për vetën.

Së fundmi, ato shihen që kanë veshur fustan të modelit të njejtë.

Me një ngjashmëri të madhe edhe të nuancave, është Gili ajo që ka kopjuar Edonën deri në detajin më të vogël.

Për më shumë, binduni me imazhin në vazhdim.

Edona Llaloshi

Gili

Të ngjajshme

Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

albswiss.com

Ibrahim Kelmendi tregon se si ia dha 1 mijë dollarë Arif Vladit, Adelina Ismajlin e quan matrapaze

albswiss.com

Agnesa Vuthaj pëson aksident? Kjo është gjendja e saj

albswiss.com