fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Ndryshe nga nuset tjera, pamje nga dita kur u martua Kaltrina Selimi

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen.

Por, Kaltrina për ditën e saj më të rëndësishme kishte venodosur të vesh një fustan ngjyrë të bardhë dhe të shkurt, çka dhe e ka dalluar atë nga nuset tjera.

Kaltrina me Dritonin nga kjo martesë ata kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tristan.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img