Alb'swiss TV
Showbiz

Në familjen e Behgjet Pacollit sot ka festë

ne-familjen-e-behgjet-pacollit-sot-ka-feste

Sot ditë feste në familjen e Behgjet Pacollit.

Biznesmeni e politikani i njohur kosovar Behgjet Pacolli krahas jetës së tij profesionale, jo rrallë herë është përfolur edhe për jetën private.

Ai ndan momente të shumta familjare për ndjekësit e tij në rrjetet sociale, e për të cilët sigurisht shkruan fjalët më të mira që ekzistojnë, shkruan Kosovarja.

E pikërisht sot me këtë datë, ai ka një arsye më shumë për të festuar për shkak se ka ditëlindjen bashkëshortja e tij, Masha.

Duke shkruar fjalët më të mira që ekzistojnë krahas një imazhi të bukur të çiftit, Behgjeti pranoj urime të shumta nga ndjekësit e tij.

“Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime! Një ditë e lumtur në familjen tonë, pasi ne sot festojmë ditëlindjen e Mashës. Një nënë dhe grua e kujdesshme, e cila gjithmonë kujdeset për të tjerët para vetes.” ishte mbishkrimi i fotos.

Të ngjajshme

Nëna i feston ditëlindjen, Fjolla Morina nuk përmbahet në urimin e saj

albswiss.com

Albatriti i shkon me dhuratë në punë, Egzona nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com

Afërdita e kalon ditën me vajzën në mal, ja si janë veshur

albswiss.com