Alb'swiss TV
Sport

Në janar ky trajner merr drejtimin e Real Madridit

ne-janar-ky-trajner-merr-drejtimin-e-real-madridit

“Pochetino në fund do të jetë trajner i Real Madridit”.

“Pochettino do të përfundojë në fund trajneri i Real Madridit”, ka thënë ish lojtari që ka punuar nën urdhrat e ish trajnerit të Spurs, Sanchez.

Mauricio Pochettino do të “përfundojë në fund si trajner i Real Madridit”, ka thënë Victor Sanchez, me ish trajnerin e Tottenhamit që pritet të bëj karrierë në La Liga.

Sanchez , i cili ka luajtur nën urdhrat e Pochettinos në Espanyol beson se Los Blancos do ta marrin atë në një ditë pasi që ai është treguar si një “trajner” që mund ta trajnojë çdo top skuadër.

“Ai është në momentet e tij më të mira në karrierë”, tha Sanchez për Marca.

“Mendoj se ai herët apo vonë do të përfundojë si trajner i Real Madridit, për shkak se gjithmonë e ka dashur shumë këtë klub”.

Të ngjajshme

Ky ishte debati që kishte Setien dhe Messi pas ndeshjes kundër Celta Vigos

albswiss.com

Juventus po e merr hapin e ngutshëm, Pirlo është gati të pushohet nga puna

albswiss.com

Plani i Maldinit për transferimin e Ramosit

albswiss.com