Alb'swiss TV
Lajme

Në këtë gjendje, gjendet 28-vjçari nga Malisheva, që u tha se u rrëmbye

ne-kete-gjendje,-gjendet-28-vjcari-nga-malisheva,-qe-u-tha-se-u-rrembye

Gjendet 28 vjeçari nga Malisheva që dyshohej se u rrëmbye.

Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës është gjetur pasi ishte raportuar nga familjarët e tij se është zhdukur.

I njëjti ëshë duke marrë ndihmë mjekësore në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Malishevë.

Rastin e ka konfirmuar nga Policia e Gjakovës për Gazetën Express.

“Është gjetur nga familjarët. Për momentin po i ofrohet ndihmë mjekësore në QKMF Malishevë. Me procedura tjera do të vazhdojmë sapo të jetë në gjendje të deklarohet”, thuhet në përgjigjen e Policisë.

Të ngjajshme

Avdullah Hoti nga Dragashi: Fitorja e LDK-së quhet Republika e Kosovës

albswiss.com

20 raste pozitive, koronavirusi ‘pushton’ anesteziologët dhe infermierët e QKUK-së

albswiss.com

Kryeministri Hoti demantohet, e kishte pranuar dekretin për emërimin e Shalës një muaj më parë

albswiss.com