Alb'swiss TV
Showbiz

Në këtë vend madhështor, Tuna po i shijon pushimet

ne-kete-vend-madheshtor,-tuna-po-i-shijon-pushimet

Tuna po i shijon pushimet në këtë vend madhështor.

Tuna po i shijon në maksimum pushimet këto ditë.

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ditët e fundit vendosi të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Së fundi, artistja ka ndarë imazhe të shumta nga vendet që po i viziton, ndërsa po e shijon në maksimum pushimin atje.

Në një prej videove, ajo dukej e lumtur teksa ishte nisur në drejtim të plazhit.

Në të tjera imazhe, ajo tregoi se si ishte stolisur Miami, ndërsa u shoqërua nga Linda Halimi dhe bashkëshorti i saj, Big D.

Të ngjajshme

Pak ditë pas lindjes Guerili bën veprimin me të cilin lë gojë hapur Ermirën

albswiss.com

Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës

albswiss.com

Sara ka lindur sot, Ledri i habitë të gjithë me veprimin e tij

albswiss.com