Alb'swiss TV
Showbiz

Nëna e tij e ka ditëlindjen, Gold Ag e uron me këto fjalë të ëmbla

nena-e-tij-e-ka-ditelindjen,-gold-ag-e-uron-me-keto-fjale-te-embla

Gold AG i bën urimin e veçantë nënës për ditëlindje: Dhuratë nga ne e ke nipin.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi, sot e ka pasur një ditë të veçantë.

Duke qenë se është ditëlindja e nënës së tij, sigurisht se nuk ka munguar urimi publik dhe i veçantë i tij për të.

“Urime ditëlindjen nanë. Sot dhuratën më të mirë nga ne e ke nipin. T’paqim edhe shumë vite me shëndet e gëzime”, ka shkruar Ariani pranë postimit të një fotografie në Instagram.

Kujtojmë se ai dhe bashkëshortja e tij Ermira së fundmi janë bërë prindër, dhuratë kjo më e mira për gjyshen me rastin e ditëlindjes.

Të ngjajshme

Elita publikon foto në bikini e me bark të fryrë, përshkimi i fotos tërheq vëmendjen

albswiss.com

Viti i Ri parë i saj si nuse, por Aida befasoi të gjithë me veshjen

albswiss.com

Vdekja e vëllait e ka humbur Besim Dinën

albswiss.com