fbpx
Alb'swiss TV
Futboll

Nis ndërtimi i stadiumit nacional të Kosovës

Kanë nisur punët për ndërtimin e stadiumi të ri të përfaqësueses së Kosovës në futboll.

Kështu së paku ka bërë të ditur një zyrtar i Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport e Kosovës.

Të ngjajshme

Messi me magjinë e tij e shkatërron Liverpoolin dhe pothuajse e dërgon Barçën në finale të Champions

admin

Shqipëria humb nga Izraeli

admin

Barcelona e mendon shitjen e Coutinhos për të rikthyer Neymarin

admin

Leave a Comment