Alb'swiss TV
Showbiz

Një burrë romantik si Gold Ag, shikoni si e surprizon gruan e tij

nje-burre-romantik-si-gold-ag,-shikoni-si-e-surprizon-gruan-e-tij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, përcjell ORAinfo.

Çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

E gjatë kësaj kohe, Ermirën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë dhuratë nga Goldi një buqetë të madhe me lule./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shumica nuk po e njohin, e dini cila këngëtare e njohur shqiptare është transformuar kaq shumë?!

albswiss.com

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

albswiss.com

Artisti i njohu është gjyshi i Sara Hoxhës

albswiss.com