Alb'swiss TV
Lajme

Një i vdekur e disa të lënduar në një aksident të rëndë trafiku në Viti

nje-i-vdekur-e-disa-te-lenduar-ne-nje-aksident-te-rende-trafiku-ne-viti

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në rrugën Viti-Kllokot.

Në bazë të informacioneve të deritanishme thuhet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00.

Ky aksident i rëndë ishte me fatalitet për një qytetar, teksa nuk janë dhënë detaje shtesë.

Brenda 24 orëshit të kaluar ishin shkaktuar 47 aksidente trafiku.

Të ngjajshme

Gjykata Speciale fton Xhavit Halitin

albswiss.com

Kushtetuesja ndërpret shqyrtimin e lëndës për Hashim Thaçin që ishte iniciuar nga Vetëvendosje

albswiss.com

Pfizer-BioNTech tha se nuk kanë nënshkruar marrëveshje me Kosovën, reagon Uran Ismaili

albswiss.com