Alb'swiss TV
Lajme

Një vajzë e mitur zhduket në Viti, policia jep detaje

nje-vajze-e-mitur-zhduket-ne-viti,-policia-jep-detaje

Një vajzë e mitur nga fshati Drobesh i Vitisë është zhdukur. Rastin në polici e ka hapur vëllai i saj.

Ai ka deklaruar se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Drobesh, Viti 30.11.2020 – 19:55. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se motra e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjajshme

Situata me koronavirus, mblidhet Ministria e Shëndetësisë

albswiss.com

Nëntë pacientë me koronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

albswiss.com

11 të vdekur dhe 539 raste të reja me koronavirus në Kosovë

albswiss.com