Alb'swiss TV
Showbiz

Njomza e rregullon vetën dhe vesh fustanin më të bukur, po shkëlqen me pamjen e fundit

njomza-e-rregullon-veten-dhe-vesh-fustanin-me-te-bukur,-po-shkelqen-me-pamjen-e-fundit

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se është veshur e rregulluar shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Genta Ismajli në zi, humb një person shumë të dashur sot

albswiss.com

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

albswiss.com

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni çka bën për vajzën e Sarës dhe Ledrit

albswiss.com