Alb'swiss TV
Showbiz

Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje

njomza-e-shyhretes-e-ka-rregulluar-veten-sonte,-po-duket-si-15-vjeҫare-me-kete-pamje

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është torta ‘gjigante’ e ditëlindjes së djalit të Njomzës

albswiss.com

Pak ditë pas lindjes së djalit, kjo është gjendja e nuses së Goldit

albswiss.com

Fifi feston Vitin e Ri pranë personit më të dashur

albswiss.com