Alb'swiss TV
Showbiz

Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’

nora-zbulon-me-shume-se-c’duhet-me-kete-fustan-te-zi,-roberti-do-te-‘cmendet’

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një video e veshur në një fustan të zi e me të cilin zbulon më shumë se që duhet.

Me këtë veshje Nora shfaqet më provokuese se kurrë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana vishet plot stil për të dalë, ekspozon trupin në top-formë

albswiss.com

Për ke votoi Kim Kardashian, burrin e saj apo Joe Baiden?

albswiss.com

Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë

albswiss.com