Alb'swiss TV
Showbiz

Norën e kapin kamerat duke ecur, ky detaj mori vëmendjen tek pamja e saj

noren-e-kapin-kamerat-duke-ecur,-ky-detaj-mori-vemendjen-tek-pamja-e-saj

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të përfolura në vendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në videon e fundit ajo shihet duke ecur dhe janë flokët që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kaq bukur po i rri ky kombinim në veshje Vjollca Haxhiut

admin

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

albswiss.com

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

albswiss.com