Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar fustani që Sara e veshi në “baby shower”

nuk-do-ta-besoni-sa-ka-kushtuar-fustani-qe-sara-e-veshi-ne-“baby-shower”

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shoëer” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Fustani që kishte të veshur, e bëri Sarën të dukej shumë bukur.

E ky fustan i bukur ka kushtuar gjithsej 55 euro./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mozzik do të “çmendet” kur ta sheh këtë foto të Loredanës

albswiss.com

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

albswiss.com

I dashuri i saj kthehet në Kosovë, Adriana nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com