Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Fifi kur ishte fëmijë

nuk-do-t’iu-besoni-syve,-keshtu-dukej-fifi-kur-ishte-femije

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humbë shumë kilogramë.

Fifin e gjejmë shumë të pranishme me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet kur ishte fëmijë dhe dukej shumë simpatike./ORAinfo/

Të ngjajshme

Genta shkon në ‘burg’, publikon pamje nga atje!

albswiss.com

Nuk mund të fshihen më, del fotoja ku Mozzik shihet duke bërë shopping me Loredanën

albswiss.com

Kaq ditë pasi u bë nënë, më në fund Shkurte Gashi ‘bëhet e gjallë’

albswiss.com